Pyžamá

Slávne osobnosti v pyžame

Slávne osobnosti v pyžamePyžamo sa stáva moderným hitom a trendom v spoločnosti. Túto módu nám v súčasnosti ukazujú rôzne populárne celebrity a slávne osobnosti z rôznych show-biznisových odvetví. Či už ste zástankyňou nosenia pyžama do spoločnosti, alebo radšej preferujete pyžamo len do postele, treba uznať že niektoré osobnosti vyzerajú v pyžame naozaj skvelo. V nasledujúcich riadkoch si prejdeme niekoľko známych a populárnych hviezd, ktoré sa nebáli ukázať sa v pyžame nie len na verejnosti ale aj pri rôznych formálnych a slávnostných podujatiach.

Zendaya v pyžame

Zendaya sa označuje za takpovediac „pyžamovú kráľovnú“ nakoľko sa už niekoľko krát ukázala na verejnosti a pri mnohých príležitostiach v zaujímavých pyžamových outfitoch. Všetko to začalo počas ocenenia Teen Choice, kedy sa Zendaya ukázala v pásikavom pyžame a tak prispela k trendu nosenia pyžama na verejnosti. Vďaka tomu je Zendaya dominujúcou celebritou, ktorú môžete v spoločnosti bežne vidieť v pyžame.

Rihanna v pyžame

Kto iný môže udávať čo je cool a moderné ak nie Rihanna? Pokiaľ je možné vidieť Rihannu v pyžame, potom je jasné, že nosenie pyžama je trendy.

Rihanna sa ukázala už niekoľko krát v pyžamovom outfite, avšak pri jednej špecifickej udalosti zahviezdila svojím outfitom tým, že mala oblečené pyžamo s odopnutým horným gombíkom a tým odkryla časť svojej krajkovanej podprsenky. Ak niekto vie, ako sa má nosiť športové pyžamo a ovplyvniť tak milióny ľudí, tak je to určite Rihanna.

Demi Lovato v pyžame

Demi Lovato ukázala všetkým, čo to znamená nosiť pyžamo na verejnosti a zároveň vyzerať sexi a profesionálne. V PYŽAME! V prípade Demi Lovato jej výber pyžama hraničí s luxusným a zároveň formálnym kusom odevu, pri ktorom chvíľu trvá, kým si človek uvedomí, že ide skutočne o pyžamové oblečenie. Avšak vo väčšine situácií sa ukázali outfity Demi Lovato ako skutočne pohodlné a zároveň príťažlivé.

Selena Gomez v pyžame

Selena Gomez je expertom v nosení pyžama na verejnosti, ktoré vie podtrhnúť svojím skvelým vzhľadom a make-upom. V prípade Seleny Gomez môžete vidieť jej pyžamový outfit, ktorý má trochu šatový nádych a len nenápadne pripomína fakt, že ide o pyžamo.

Pri kombinácií modrého pyžama na gombíky spolu s veľmi výrazným rúžom vytvára Selena Gomez veľmi sexi a zároveň skromný dojem.

Kim Kardashian v pyžame

kim kardashian v pyžamePopulárnu hviezdu zastihli paparatzi už niekoľko krát v jej elegantnom a luxusnom pyžame alebo v nočnej róbe.

Kim Kardashian sa ukázala ako veľmi elegantná osobnosť v pyžame, ktoré často kombinuje spolu s luxusnými čiernymi sandálmi, popr. ľahkou bundou do dažďa.

V rámci štýlu pyžama, aké Kim Kardashian preferuje nosiť do spoločnosti – čo iné by si takáto celebrita obliekla ak nie naozaj sexi pyžamko, ktoré odhaľuje a podtrhuje jej skvelé krivky?

Madonna v pyžame

Madonna sa už viac krát ukázala (aj na červenom koberci) v elegantnom a príťažlivom spoločenskom pyžame.

Madonna očividne preferuje pyžamo vyrobené z hodvábu, ktoré môže pripomínať skôr nočnú róbu. Spolu s jednoduchými spoločenskými sandálmi ukázala Madonna ako sa dá jednoducho, prakticky a elegantne ukázať vo vysokej spoločnosti v pyžame.

Hailey Baldwin v pyžame

Slečna Baldwin sa odvážila ukázať v saténovom pyžame, ktoré bolo dizajnovo inšpirované šatami s viazaním na noc v L.A. Jej ladná postava vyzerala v pyžame naozaj úchvatne a spolu s jej bielymi črievicami oslnila všetkých paparatzi, ktorí ju v tomto outfite prichytili.

Jessica Alba

Hviezda z „Mesta hriechu“ zažiarila vo svojom dvojčasťovom pyžame ako nikto iný. Svoje pyžamo skombinovala spolu s jej čiernym crop-top a kvetinou vo vlasoch. Táto silná kombinácia dodala Jessice určitý nádych exotiky a zároveň elegantnosti a formálnosti, ktorú si táto slávna osobnosť určite zaslúži.

Billie Eilish v pyžame

pyžamo a billie eilishKto iný by mohol byť zástancom tohto zvláštneho trendu nosenia pyžama na verejnosti, ak nie Billie Eilish?

V prípade tejto celebrity sa Billie Eilish ani nesnaží obliekať si nenápadné druhy pyžama do spoločnosti, ale bez problémov sa ukázala na rôznych eventoch vo svojom Gucci pyžame na noc, s ktorým ohúrila prakticky všetkých svojich fanúšikov.

Tak ako aj jej hudba, tak aj štýl pyžama Billie Eilish idú ruka v ruke a navzájom sa dopĺňajú.

Celebrity v pyžame a nový trend

Rôzne slávne osobnosti ukázali verejnosti, že nosenie pyžama sa dá použiť nie len v rámci postele a k spánku, ale taktiež sa dá využiť aj ako skvelý a veľmi elegantný outfit do spoločnosti.

Nosenie pyžama sa tak stalo moderným trendom, ktorý sa rozšírili do všetkých oblastí módy a dá sa využiť ako na bežné nosenie, tak aj na formálny večierok či dokonca ako sexi outfit na rande.

Záleží očividne len na predstavivosti, pragmatickosti a toho, aký skvelý kúsok sa vám podarí nájsť. Možností, strihov a materiálov, z ktorých sa pyžamo vyrába je veľa a je len na vás, ako tento nový druh obliekania sa využijete vo svoj prospech. Rôzne slávne osobnosti už ukázali, čo všetko sa dá s pyžamom spraviť a ako skvelo môže v ňom človek vyzerať.

Či sa vám nosenie pyžama do spoločnosti páči alebo nie, musíte uznať že štýly pyžama, aké sa v modernom svete dajú zohnať majú skutočne niečo do seba.

TAVE

Redakcia TAVE.sk je zložená z tímu autorov, ktorí sa snažia napísať čo najlepšie články, ktoré vám môžu pomôcť s každodennými činnosťami a problémami. Aktívne sa zaujímame o rôzne trendy a štýly vo svete módy, obliekanie, čistenie domácnosti a jednotlivé módne značky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button