Ešte donedávna sa pyžamo spájalo s nejakou neforemnou, najmä bavlnenou súpravou. V dnešnej dobe sa už ale na trhu dajú nájsť veľmi ženské, elegantné a farebné súpravy, ktoré potešia každú z dám a aj pánov. Pri hľadaní ideálneho modelu si niekedy prezeráme stovky rôznorodých modelov, až si nakoniec každá z nás vyberie ten pravý, vysnívaný model. Práve s týmto problémov vám chceme pomôcť a vytvorili sme najkrajšie kolekcie pyžám podľa rôznych kritérií.

Prečo nosiť pyžamo?

 

Dnešná veda a aj lekári zdôrazňujú, že pohodlné či už pánske alebo aj dámske pyžamo je zárukou dobrého spánku a plnohodnotnej, kvalitnej regenerácie organizmu. Keď máme na sebe niečo pohodlné, oveľa rýchlejšie zaspíme a ráno sa budíme oddýchnutí a dobre zrelaxovaní. To je veľmi dôležité pretože kvalitný spánok je základom všetkých našich aktivít.


Nekonečný výber!

 

Obrovským plusom aktuálnej módnej ponuky je obrovská rôznorodosť strihov a nevyčerpateľné typy rôznych modelov. Práve preto si aj tie najväčšie milovníčky štýlu a módnych trendov nájdu pre seba modely, ktoré im prinášajú pocit satisfakcie každý večer, keď si obliekajú módne pyžamo.


Ako si vybrať dámske pyžamo?

 

Neberúc do úvahy dizajn, ktorý je často nápaditý a originálny, najdôležitejším aspektom pyžama by mala byť jeho pohodlnosť a to ako sa v ňom cítime. Nemôžeme preto brať na ľahkú váhu tento kúsok nášho šatníka, v ktorom strávime niekoľko hodín denne.

 

Dôležité je teda vyberať si pohodlné bavlnené materiály, ktoré sú maximálne priedušné a nedráždia pokožku. To je jedno z najdôležitejších kritérií pri výbere pyžama, pretože v noci sa naša pokožka regeneruje a nemala by prichádzať do kontaktu s umelo vyrobenými materiálmi. V noci sa aj prevraciame z boka na bok a potíme sa – dôležité je teda absolútne pohodlie a priedušnosť aby sme sa čo najmenej potili.