Najnovšie články:

Najnovšie články

Ako schovať korzet pod šaty?

návod ako schovať korzet pod šaty

Potrebujete si schovať korzet pod šaty? V tomto článku sa dozviete, aké druhý korzetov sa najlepšie schovávajú či už pod šaty, tričká alebo pod iné druhy priliehavejšieho oblečenia vrátane pár tipov, ako si môžete takýto korzet správne schovať. Všetko dôležité sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Čítať ďalej »

Typy korzetov

typy korzetov

Existujú rôzne typy korzetov a často sa ženám stáva, že sa nevedia rozhodnúť, ktorý korzet by bol pre ne najvhodnejší. Korzet s kosticou či bez kostice? S podväzkami alebo s nejakými ozdobami? V tomto článku sa podrobne pozrieme na základné typy korzetov, ich využitie a samozrejme si prejdeme to, aké …

Čítať ďalej »

História korzetov

história korzetov moderné

Chcete vedieť ako vyzerala história korzetov? Korzety, resp. koncept korzetov siaha až niekde do staroveku a od tej doby si korzety prešli mnohými zmenami, filozofiami a fyzickými úpravami. To ako sa korzety vyvíjali sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Čítať ďalej »

10 benefitov nosenia korzetu

prečo nosiť korzet

Poznáte všetky benefity nosenia korzetu? Korzety sú jedným z najpopulárnejších druhov oblečenia, ktoré s obľubou ženy nakupujú, vyberajú a nosia. Disponujú mnohými benefitmi, ktoré vás zaručene zaujmú od lepšieho držania tela, až po zvýšené sebavedomie a atraktivitu. Niektoré benefity, ktoré sa spájajú s nosením korzetu vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch.

Čítať ďalej »

TOP 12 korzety Amiatex

Dámsky korzet Melidia corset XXL

Do tohto článku sme pre vás vybrali TOP 12 najlepšie korzety Amiatex. Pozrite si nasledujúcu kolekciu najzvodnejších, najkrajších a najviac sexi korzetov Amiatex.

Čítať ďalej »

TOP 10 čiernych podväzkových pásov

podväzkový pás angelína

V tomto článku vám prinášame výber najkrajších TOP 10 čiernych podväzkových pásov. Podväzkové pásy a korzety nie sú ničím novým, už oddávna boli znakom pre zvodnosť a provokáciu, ak chcete pôsobiť podobným dojmom, potom neváhajte a vyberte si ten ideálny pre vás.

Čítať ďalej »

TOP 10 dievčenské plavky na leto

Tankiny Flower

V tomto článku vám prinášame TOP 10 najkrajšie dievčenské plavky na leto pre princezné a aj malé krásavice. Pozrite si túto kolekciu detské plavky pre dievčatá, ktoré sú hravé a v krásnych farbách, zdobené veselou potlačou alebo lesklými kamienkami.

Čítať ďalej »

Materiál bavlna

materiál bavlna

Poznáme ju všetci. Každého z nás už sa niekedy dotkla a väčšina z nás ju uprednostňuje každodenne. Áno, reč je o bavlne. Bavlna je jednou z najvýznamnejších a najdôležitejších plodín, ktoré sa pestujú na výrobu v textilnom priemysle.

Čítať ďalej »