Korzety

Známe osobnosti a korzety

celebrity a korzetyTo, čo bolo kedysi spodnou bielizňou pre ženy pochádzajúce z konca 18. storočia, sa teraz stalo trendom v móde. Korzetom sa darí prakticky každú sezónu nakoľko je ich možné vidieť na mnohých celebritách, ktoré kráčajú po onom legendárnom červenom koberčeku, či na rôznych exotických miestach, kde predvádzajú a ukazujú svoje postavy v určitom druhu korzetu. Okrem toho, že tieto odevy sú lichotivé pre pás a poprsie (a mužské oko), vzory sa stále menia. Vďaka rozmanitosti, ktorá prichádza s každou novou sezónou, majú fanúšičky korzetov neustále na výber z rôznych typov a prevedení. Kto sú teda najväčší nositelia korzetov v súčasnosti, ktorými by ste sa mohli inšpirovať?

Kim Kardashian

kim kardashian a korzetyKim Kardashian je jedna z najznámejších Hollywoodskych ikon, ktoré môžete vidieť v korzete. Jej úžasný korzetový outfit sa neustála dostáva do všetkých médií a vzbudzuje obdiv u každého, kto mal možnosť ju vidieť.

Častým účelom korzetu instagramovej a televíznej hviezdy je podtrhnúť jej boky a pás (čo je v podstate pôvodná myšlienka, prečo korzety vznikli). V máji minulého roku vytrela všetkým závistlivcom zrak keď odhalila svoj úžasný korzet na Met Gala udalosti v New Yorku, ktorý upútal pozornosť všetkých médií.

Emily Ratajkowski

Emília Ratajkowskiova sa s radosťou pochválila s jej menej slávnou postavou v korzete na balkóne v hoteli De Crillon v Paríži, kde nafotila úžasné fotografie v ohromujúcom čiernom korzete s komplikovanou čipkou.

Herečka Gone Girl, objímajúc jej trup na všetkých správnych miestach, určite urobila určité prehlásenie v outfite a upevnila štýl korzetu v modernej móde. Keď žena tohto kalibru ukáže, čo je podľa nej súčasný trend, môžete si byť istý tým, že len tak ľahko nezmizne zo sveta.

Madonna

korzety a madonnaMadonna je prakticky kráľovnou korzetového štýlu. Kto by mohol zabudnúť na jej slávny outfit Hanky Panky, ktorý sa stal jedným zo symbolov speváčky? Korzetový podprsenkový korzet v štýle Vaudeville navrhol Jean Paul Gaultier a predal sa v aukcii v roku 2012 za 52 000 dolárov v Londýne.

Nosila ju už počas svojho turné Blonde Ambition 1990 s jej ružovými a zelenými flitrami a zodpovedajúcimi okrajmi. Je tomu už 20 rokov čo je táto celebrita vernou fanúšičkou korzetov.

Mel B

Scary Spice je už dlho fanúšičkou korzetov. V skutočnosti ho mala na sebe, keď Spice Girls ohlásili svoju reformáciu v lete 2007. Odvtedy sa speváčka objavila na mnohých červených kobercoch a za rozhodovacími stoličkami „X Factor UK“ a „America Got Talent“, počas ktorých nosila korzety rôznych farieb od letných korzetov v žltej farbe až po kovovo strieborné.

Keď pred desiatimi rokmi ohlásila „Return Of The Spice Girls“, jej kolegyňa z kapely Victoria Beckham sa objavila takisto v korzete v čierne nesúcej sa farbe.

Victoria Beckham

Victoria Beckham v korzeteOkrem zrkadlového odrazu Mel B v ich spoločnom vystúpení v roku 2007 v Greenwich v Londýne, takzvaná „Posh Spice“ hrdo priviedla korzet späť do sveta v roku 2016 s použitím jej vlastnej módnej línie. Na jej letnú/jesenné kolekciu ukázala Victoria Beckham svoj osobný štýl korzetu a uviedla do módy novú radu odevov.

Korzety rady VB sú jedinečné tým, že im chýbajú kostice, a samotná návrhárka používa tento prispôsobený baskický štýl pre svoje pletené oblečenie a ako živôtik na niektorých svojich šatách. A samozrejme, pani Beckhamová, ktorá je najlepším „hovorcom“ za svoje modely, ich veľmi rada ukazuje pravidelne na rôznych významných udalostiach.

Gabourey Sidibe

V apríli 2017 herečka z American Horror Story hrdo predviedla svoj korzet pri fotení do časopisu Nylon. Gabourey, ktorý je známa svojím zakriveným rámom. Pri rozhovoroch vyzerala senzačne, čo sa taktiež odrazilo aj pri jej držaní tela, sebavedomí a dobrej nálade.

Hviezda nominovaná na Oscara bola videná v roztiahnutom čiernom štýle a vzdorovito pózovala nad objektívmi fotoaparátov. Perfektne ukázala, že pre korzetový štýl sa môže rozhodnú ktokoľvek akéhokoľvek tvaru a veľkosti.

Odporúčané TOP kolekcie korzetov:

Lady Gaga

lady gaga v korzeteV roku 2016 Lady Gaga oznámila, že „hoci miluje korzety, je čas ich odložiť“. To však myslela iba metaforicky.

V tom čase písala esej o ženách, kde sa zasadzovala o posilnenie postavenia žien. V skutočnosti bola speváčka „Perfect Illusion“ videná v korzete na viacerých fotografiách, hudobných videách, javiskových predstaveniach a vystúpeniach na červenom koberci.

Nicole Scherzinger

V priebehu rokov ju videli na nespočetných Halloweenských večierkoch sexi korzete v Eduardskom štýle. Nicole Scherzinger však preukázala početné spôsoby nosenia tohto odevu počas celej svojej kariéry.

Od nákupného výletu do Beverly Hills v roku 2012, počas ktorého vystúpila v prvosienkovom žltom korzete, až po jej dni ako Pussycat Doll – skrátka je vidieť, že Scherzy je veľkou fanúšičkou korzetov.

Kristen Stewart

korzety a Kristen StewartBlondýnkový účes nebol jedinou vecou, za ktorou sa otáčali ľudia počas jej filmovej premiéry v LA filmu „Personal Shopper. Herečka z filmu Twilight sa objavila v tom, čo sa dá skutočne opísať ako korzetový opasok.

Celočierny odev s podprsenkou a elegantnými zladenými nohavicami sa spájal s korzetovým opaskom, ktorý tiež obsahoval strieborný zips, a šiel od pasu dole. Tento upírsky vzhľad sa určite výborne hodil na jej gotický štýl a na tému hororového filmu, ktorý propagovala.

Bella Hadid

Zdá sa, že Bella Hadid si vytvára povesť človeka, ktorý chápe, ako pristupovať ku korzetu s originalitou. Jej model bol známy tým, že sa dal prakticky spojiť s čímkoľvek.

V minulosti bola hviezda Victoria Secret často vidieť v korzete spolu s jednoduchými džínsami alebo minisukňou.

TAVE

Redakcia TAVE.sk je zložená z tímu autorov, ktorí sa snažia napísať čo najlepšie články, ktoré vám môžu pomôcť s každodennými činnosťami a problémami. Aktívne sa zaujímame o rôzne trendy a štýly vo svete módy, obliekanie, čistenie domácnosti a jednotlivé módne značky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button